Ogłoszenie. Żywiec - kierownik zmiany na produkcji

Żywiec - kierownik zmiany na produkcji
Dodano: 2017-05-19 10:55
Kategoria: praca

APT 396

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY (ŻYWIEC)

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie oraz organizacja pracą
- Dążenie do osiągania ustalonych wewnętrznie wyników
- Komunikacja z innymi działami
- Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem
- Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
- Doświadczenie na produkcji pół zautomatyzowanej
- Doświadczenie w pracy na produkcji żywności lub farmaceutycznej mile widziane

Oferujemy:

- Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie

Wyślij CV na adres e-mail:
rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: ŻYWIEC.KIEROWNIK

Kontakt:
REKRUTACJA@WORKPROFIT.PL

Pełna lista ogłoszeń